کلش اف کلنز

کاريکاتور تري جنز ملعون که قرآن را آتش زديادمه چند سال پيش، آن وقتي که کلش اف کلنز يک بازي تازه بود و تبش حسابي تند بود يک شايعه‌اي آمده بود که براي رسيدن به لول 100 بازي بايد قرآنرا آتش زد. حتي بعضي‌ها مي‌گفتند فلان مرجع تقليد حکم به حرمت بازي داده و اگر مسلمان هستي نبايد کلش بازي کني. آن زمان من دائم مي‌گفتم ساز و کار بازي کاملا مشخص است. با انجام يکسري کارهاي خاص مثل ارتقاء ساختمان‌ها و نيروها و يا انجام ماموريت‌هاي بازي تعدادي xp مي‌گيري و با رسيدن اين xpها به يک حد خاص يک لول به لولت اضافه مي‌شود؛ قرآن آتش زدن چه صيغه‌اي است؟! يکي از دلايلي که آن زمان براي اثبات اين ادعا مي‌آوردند شباهت سبيل بِربِر کلش اف کلنز با «تري جنز» کشيش آمريکايي بود که قرآن را آتش زد.

ديروز بود که يک مرتبه ديدم لول کلش اف کلنزم از 100 گذشته و از سوازندن قرآن هم خبري نبود. دوباره يک جستجويي در گوگل کردم و ديدم اين بار طراحان اين تئوري توطعه حرفشان را عوض کردند و مي‌گويند با رسيدن به لول 300 يا 500 است که بايد قرآن را بسوزانيد. من نمي‌دانم يک عده چه پدر کشتگي با اين بازي دارند و چرا اصرار دارند که در اين بازي بايد قرآن را آتش زد. حتي يادمه يک زمان به تان‌هال 9 اين بازي گير داده بودند که شبيه کعبه است و چه و چه در حالي که تنها وجه تشابه اين دو در رنگ مشکي تان‌هال 9 بود که مشابه با رنگ پرده خانه خداست البته بلا تشبيه.

اين‌ها را گفتم تا برسم به اينکه چند وقت ديگر که بازيکنان به لول 300 يا 500 برسند و ببينند باز هم اين حرف‌ها توخالي از آب درآمده طراحان اين شايعه اين بار وعده قرآن سوزي را در لول‌هاي 800 و 1000 خواهند داد. خلاصه اينکه بازيتان را بکنيد و از بازيتان لذت ببريد و يک ريال هم براي اين حرف‌هاي مُفت ارزش قائل نشيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Andrew بوم بوم هنرستان حرفه ای خاتم الانبیا مرغ زینتی مد و پوشاک | کیف، کوله پشتی و کفش طراحی اپلیکیشن کسب درآمد از اینترنت آریا سایان گستر ° مردمان آسمان